Убиті в Афганістані військові НАТО були чехами

Неділя, 5 серпня 2018, 15:41

В результаті нападу смертника "Талібану" в Афганістані загинули троє чеських військових, учасників місії НАТО "Рішуча підтримка".

Цю інформацію підтвердила влада Чехії, повідомляє Associated Press.

Повідомляється, що напад стався біля військової бази Баграм у провінції Парван. Міністерство оборони Чехії повідомило родичів загиблих військових.

Чехія нещодавно схвалила рішення розгорнути 390 солдатів у Афганістані до 2020 року в рамках місії НАТО "Рішуча підтримка". До тепер у місії були залучені 230 чеських військових.

Як повідомлялося, на сході Афганістану внаслідок атаки терориста-смертника в неділю, 5 серпня, убито трьох військових, членів місії НАТО "Рішуча підтримка".

"Рішуча підтримка" - небойова місія НАТО, започаткована з 1 січня 2015 року. Місія спрямована в першу чергу на навчання, консультування і допомогу силовим міністерствам на національному та інституційному рівнях і на більш високих рівнях армії і поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.