ЄС і Британія можуть домовитися щодо Brexit через 6-8 тижнів - Барньє

Понеділок, 10 вересня 2018, 17:49

Європейський Союз і Велика Британія можуть домовитися щодо умов угоди про Brexit через шість-вісім тижнів.

Про це заявив головний переговірник ЄС Мішель Барньє на форумі в Словенії, повідомляє Reuters.

"Я думаю, якщо ми будемо дивитися на речі реалістично, ми зможемо досягти угоди на першому етапі переговорів, яким є договір про Brexit, протягом 6 або 8 тижнів", - сказав Барньє.

"Беручи до уваги час, необхідний для процесу ратифікації, Палаті громад з одного боку, Європейському парламенту і Раді ЄС з іншого боку ... ми повинні досягти угоди до початку листопада. Я думаю, що це можливо", - додав він.

Раніше повідомлялося, що Європейський парламент зможе схвалити будь-яку угоду з Лондоном лише за два тижні до того, як Велика Британія вийде з ЄС 29 березня 2019 року.

Європарламент також хоче голосувати тільки після британського парламенту, щоб уникнути схвалення угоди, яка потім може бути відкинута в Лондоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".