Орбан розповів, як Росію і Угорщину об’єднує турбота про християн

Вівторок, 18 вересня 2018, 16:39

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Росію та Угорщину об’єднує спільне прагнення зберегти християнську культуру.

Про це він заявив у вівторок на спільній з Владіміром Путіним прес-конференції, яка транслювалась в ефірі російських телеканалів.

"Я хочу додати, що у нашій співпраці є ще одна своєрідна сфера, тому що обидві наші країни належать до християнської культури. Ми вважаємо, що збереження християнської культури у сучасному світі – це дуже важливо і в інтересах цього ми здійснюємо необхідні кроки. Ми допомагаємо християнам, які наражаються на небезпеку", - зазначив угорський прем’єр.

Він окремо додав, що угорський народ з повагою ставиться до російських культурних досягнень.

"Я можу від імені Угорщини сказати, що угорський народ завжди високо цінив культурні досягнення інших народів… Росія в цьому сенсі має у нас великий престиж", - підкреслив Віктор Орбан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.