Росія активно просуває ідею об'єднання у Білорусі - ЗМІ

П'ятниця, 21 вересня 2018, 13:35

Російські імперіалісти провели з’їзд у Гродно і популяризують об’єднання країни з Росією.

Про це пише Rzeczpospolita.

Перший з’їзд організації "Союз" відбувся у липні в прикордонному з Росією Вітебську. Тоді у ньому взяли участь навіть православні духовні. Керівник організації – відомий російський шовініст Сєргєй Бабурін. Тепер ініціатори об’єднання Білорусі з Росією провели свій захід на у Гродно, на заході країни.

Білоруські державні ЗМІ проігнорували цю подію. А пропагандистське агентство "Спутнік" запросило Бабуріна до студії і той заявив, що з’їзд було проведено 17 вересня спеціально, щоб підкреслити, - 1939 року сталося об’єднання Білорусі.

На з’їзді йшлося про два братських народи та про їхнє об’єднання. Зазначається, що на цьому також стали постійно наголошувати російські ЗМІ і "тролі" у соцмережах.

Президент Білорусі Александр Лукашенко свого часу сам хотів створити спільний парламент, валюту і об’єднати правові системи, йдеться у матеріалі. Тоді говорили навіть про спільний прапор з двома жовтими зірками на червоному тлі.

21 вересня глава РФ Владімір Путін і Лукашенко зустрічаються у Сочі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.