Дещиця відреагував на критику його заяв в уряді Польщі

Вівторок, 25 вересня 2018, 07:36

Посол Андрій Дещиця прокоментував повідомлення ЗМІ про критику у польському уряді його заяв щодо відновлення українських пам'ятників на території Польщі та проведення ексгумацій останків поляків в Україні.

Про це дипломат написав на своїй сторінці у Facebook.

Раніше видання "Дзеркало тижня" з посиланням на анонімне джерело повідомило, що у польському уряді жорстко розкритикували слова українського посла Андрія Дещиці стосовно необхідності відновлення знищених українських пам'ятників на території Польщі.

"Приписувати всьому польському урядові думки однієї, та ще й неназваної особи, щонайменше некоректно. Вважаю, що і розповсюджувати анонімні висловлювання також не личить такому авторитетному виданню", - заявив посол України у Польщі.

Він підкреслив, що у його інтерв’ю радіостанції RMF FM "не йшлося про "шантаж", а про відому позицію України щодо вирішення конкретної проблеми шляхом переговорів і взаємовигідної співпраці".

За словами Дещиці, зараз українські дипломати у Польщі працюють  над тим, щоб розблокувати ситуацію, в якій опинився українсько-польський діалог з історичних питань. Дипломат підкреслив, що українська позиція відома польському урядові.

"Ми не користуємося послугами "анонімів". Ми хочемо вести рівноправний і відкритий діалог із своїми польськими партнерами, націлений на взаємоприйнятний результат. Результат, який передбачав би і відновлення сплюндрованих вандалами українських місць пам’яті в Польщі, і проведення пошукових та ексгумаційних робіт на місцях польських поховань в Україні", - зазначив посол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: