Швейцарія розслідує відмивання коштів компанією з Боснії

Четвер, 27 вересня 2018, 11:18

Швейцарія веде розслідування про відмивання грошей та інші незаконні операції проти боснійської компанії.

Про це повідомляє Balkan Insight.

Генеральна прокуратура Швейцарії підтвердила відкриття кримінальної справи проти боснійського громадянина Ібрагіма Зуделовіча за підозрою у відмиванні грошей.

"В рамках цих кримінальних справ Швейцарія звернулася до влади Боснії з проханням про взаємну правову допомогу. Прокуратура може підтвердити, що з боку боснійських властей проводились пошуки у відповідь на це прохання", - йдеться в заяві.

Зуделовіч є одним із засновників консалтингової компанії Sadvi в Сараєво, яка займається інженерними та технічними консультаціями.

Прокуратура також назвала ім'я ще одного підозрюваного - боснієць Боро Анановскі, зареєстрований як контактна особа цюрихської компанії BONICO AG.

Зуделовіч і Анановскі нібито брали участь у схемі відмивання грошей державної боснійської інженерно-енергетичної компанії з експортною орієнтацією "Energoinvest". Їх підозрюють в підкупі іноземних чиновників для створення спільних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"