Кім Чен Ин перестав з’являтися на публіці

Вівторок, 4 вересня 2018, 13:41

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин зник із публічного простору на тлі "глухого кута" в переговорах про денуклеаризацію Корейського півострова з Вашингтоном.

Про це повідомила південнокорейська газета The Chosun Ilbo.

Державні ЗМІ КНДР не публікують матеріали про діяльність Кіма з 20 серпня. Тоді він був присутній на похороні колишнього міністра народних збройних сил КНДР Кім Йон Чхуна.

До того Кім взяв участь у великій кількості публічних заходів, відвідуючи фабрики і ферми по всій країні. Це наштовхує на думку, відзначає видання, що Кім зник у той час, як міжнародна спільнота вирішила знову "закрутити гайки".

Однак, не виключає газета, можливо Кім просто вирішив відпочити.

Посадовці, що обіймають високі посади в уряді Південної Кореї та які готуються відвідати Пхеньян у середу, наразі не мають певності щодо проведення зустрічі з главою КНДР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала для них проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.