Більшість німців невдоволена міграційною політикою Меркель

П'ятниця, 7 вересня 2018, 11:53

Більшість опитаних громадян ФРН висловили невдоволення міграційною політикою уряду та темпами інтеграції біженців у німецьке суспільство.

Про це свідчать оприлюднені в четвер, 6 вересня, результати проведеного соцопитування ARD-Deutschlandtrend, повідомляє Deutsche Welle.

Згідно з даними соціологів, 50 відсотків респондентів вважають, що розпочатий з 2015 року прийом та розподіл мігрантів у Німеччині проведено "радше погано або дуже погано".

Водночас 43 відсотки учасників соціологічного дослідження оцінили роботу уряду в цьому питанні як "радше добре або дуже добре".

Критики зазнала й робота уряду в питанні інтеграції біженців у німецьке суспільство й ринок праці: 69 відсотків опитаних громадян оцінили урядові досягнення як "радше погано або дуже погано". Лише 27 відсотків упевнені, що процес інтеграції біженців відбувається "радше добре або дуже добре".

Ще одним аспектом, котрий викликає невдоволення громадян ФРН, стала практика депортації тих, кому відмовлено в наданні притулку. Загалом 83 відсотки учасників опитування переконані, що це здійснюється "радше погано або дуже погано". 11 відсотків дотримуються протилежної думки.

Ще одним результатом опитування стала підтримка громадянами встановлення спостереження з боку Федерального відомства з охорони конституції над правопопулістською партією "Альтернатива для Німеччини". Такий крок підтримали 65 відсотків респондентів, натомість 32 відсотки учасників опитування не вважають такий крок доцільним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua