Сальвіні: Меркель багато років недооцінювала міграційні виклики

Вівторок, 4 вересня 2018, 09:51

Віце-прем'єр та міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні дорікнув канцлерці Німеччини Ангелі Меркель за багатолітню помилкову міграційну політику.

У інтерв’ю Deutsche Welle Сальвіні зазначив, що Меркель "недоцооцінила ризик соціальних конфліктів".

"Ангела Меркель, безумовно, недооцінила ризик соціальних конфліктів, заявляючи, що в Німеччині є місце для сотень тисяч людей", - підкреслив італійський політик.

Коментуючи нещодавні заворушення у східнонімецькому місті Хемніц, Сальвіні згадав про інші інциденти з мігрантами.

"Я досі пам'ятаю, що сталося під час святкування Нового року в Кельні в 2015 році, а також в інших місцях", - сказав Сальвіні, маючи на увазі новорічні святкування, після якого сотні жінок подали скарги в поліцію на сексуальні домагання з боку біженців.

У контексті цього Сальвіні вважає природнім зростання підтримки правих сил в країні. "Уряд Німеччини недооцінює проблему протягом багатьох років, і зростання "Альтернативи для Німеччини" є явною реакцією на це", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.