Італія на саміті ЄС запропонує послабити санкції проти РФ - ЗМІ

Вівторок, 16 жовтня 2018, 12:22

Італія запропонує Європейському Союзу відновити фінансування малого та середнього приватного бізнесу в Росії на саміті ЄС у Брюсселі цього тижня.

Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на власні джерела.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте на засіданні лідерів ЄС 18 жовтня запропонує дозволити Європейському інвестиційному банку (ЄІБ) та Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) фінансувати малі та середні підприємства у Росії, як це було до введення санкцій у 2014 році.

Співрозмовник видання зазначив, що ця пропозиція навряд чи буде схвалена на жовтневому саміті, але її можуть прийняти на саміті у грудні, коли лідери ЄС мають голосувати за продовження санкцій проти Росії.

Пропозиція Італії полягає в тому, щоб двом європейським банкам необхідно дозволити відновити фінансування невеликих приватних російських компаній, тому що вони не мають тісних зв'язків з Кремлем.

На черговому саміті ЄС, який відбудеться 13 грудня, лідери, як очікується, голосуватимуть за продовження економічних санкцій проти Росії ще шість місяців, і Італія може запропонувати свою пропозицію щодо фінансування малого бізнесу як умову підтримки продовження санкцій.

Нагадаємо, 15 жовтня віце-прем'єр Італії Маттео Сальвіні заявив, що санкції проти Росії є "соціальним, культурним та економічним абсурдом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.