Польща і Данія підпишуть угоду щодо газопроводу Baltic Pipe у листопаді-грудні

карта
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 14:59

Наприкінці листопада – на початку грудня польська компанія-оператор Gaz-System та данська Energinet підпишуть договір про будівництво газопроводу Baltic Pipe, який повинен з`єднати газотранспортні системи Данії і Польщі.

Про це заявив уповноважений польського уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Пйотр Наїмський, пише "Польське радіо".

"Ми завершимо 2022 року, а саме будівництво почнемо 2020 року", - сказав міністр.

Завдяки Baltic Pipe до Польщі надходитиме газ з норвезького шельфу. Цією газомагістраллю можна буде транспортувати 10 млрд кубометрів природного газу.

Наїмський нагадав, що газопровід запрацює 1 жовтня 2022 року.

 

Напередодні стало відомо, що Польща придбала акції у концесії на розробку ще одного з родовищ на норвезькому континентальному шельфі.

Дотепер Польська нафтогазова компанія PGNiG мала на норвезькому шельфі 20 концесій і видобувала там 600 млн куб. м газу. Очікується, що 2022 року видобуток зросте до 2,5 млрд куб. м газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів?