Україна поскаржилася в СОТ на Вірменію і Киргизстан

Вівторок, 23 жовтня 2018, 09:05

Україна звернулася в СОТ, щоб оскаржити антидемпінгові мита Вірменії та Киргизстану на українські сталеві труби.

Запит України на консультації був поширений між державами-членами СОТ напередодні, 22 жовтня, ідеться на сайті організації.

Україна заявила, що Вірменія та Киргизстан, які є членами Євразійського економічного союзу, повинні були поступово скасувати помилкові та вищі, ніж необхідно, мита.

Україна стверджує, що встановлені на її продукцію антидемпінгові мита несумісні з положеннями антидемпінгового угоди СОТ та статті 6 генерального договору про тарифи і торгівлю.

Прохання про консультації офіційно ініціюють суперечку в СОТ. Тепер у Вірменії та Киргизстану є 60 днів, щоб вирішити це питання та знайти задовільне рішення без подальших судових розглядів.

Якщо шляхом консультацій не вдасться вирішити суперечку, Україна може вимагати у СОТ винести рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"