Бомби для Обами і Клінтон: соратники Трампа вказують на "неназваних агітаторів"

Четвер, 25 жовтня 2018, 14:02

Багато відомих консервативних коментаторів, серед яких деякі найзапекліші захисники президента США Дональда Трампа звинуватили неназваних ліберальних агітаторів у тому, що вони надіслали вибухові пристрої лідерам Демократичної партії і критикам Трампа й ультраправих, щоб республіканці виглядали радикально перед проміжними виборами.

Про це пише The New York Times.

Пакети, в яких виявили вибухові пристрої, були адресовані, зокрема, колишньому президенту США Бараку Обамі та екс-голові Державного департаменту Гілларі Клінтон. Один вибуховий пристрій був надісланий в "Тайм-Ворнер-Центр" в Нью-Йорку, де розташована редакція CNN. Трамп неодноразово критикував роботу CNN, називавши ЗМІ генератором фейкових новин.

У своєму виступі в Білому домі Трамп пообіцяв "агресивне розслідування" справи. Він також наголосив на політичному єднанні задля запобігання політичного насильства. Інцидент відбувся за два тижні до проведення проміжних виборів до Конгресу 6 листопада.

Жодна із принаймні восьми бомб не вибухнула і ніхто не постраждав. Ризику для Обами та Клінтон не було, заявила Секретна служба США, пише Reuters. Підозрювані наразі не встановлені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.