Трамп відповів на публікацію NYT про прослуховування його телефону спецслужбами РФ і Китаю

Четвер, 25 жовтня 2018, 14:52

Президент США Дональд Трамп назвав неправдивими дані The New York Times про те, що його особистий телефон прослуховують спецслужби Росії і Китаю.

"Так звані експерти стосовно Трампа в The New York Times написали довгу і нудну статтю про використання мого мобільного телефону, яка настільки некоректна, що я не маю часу тут, щоб її виправити. Я використовую лише державні телефони, і я маю лише один державний мобільний телефон, який рідко використовую. Історія така неправдива!" - написав Трамп у своєму Twitter.

За даними NYT, особисті дзвінки Трампа по iPhone прослуховують розвідслужби Росії і Китаю.

Трамп нібито найчастіше використовує захищені стаціонарні телефони, однак не відмовився від особистих мобільних апаратів. У президента США три iPhonе, йдеться у матеріалі NYT. Над безпекою двох з них працювало Агентство національної безпеки США, але третій нібито нічим не відрізняється від будь-якого іншого телефону.

Джерела видання повідомляють, що главу Білого дому неодноразово попереджали про слабкий захист його особистих телефонів, проте він ігнорує всі поради фахівців з безпеки і наполегливо продовжує ними користуватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.