Сестринська партія Меркель втратить більшість на виборах у Баварії

Середа, 3 жовтня 2018, 11:34

Сестринська партія Ангели Меркель, згідно з прогнозами, втратить абсолютну більшість у регіональному парламенті Баварії за підсумками виборів у жовтні.

Про це повідомляє Reuters.

Згідно з даними останніх опитувань, Християнсько-соціалістичний союз (ХСС) втрачає абсолютну більшість та зможе забезпечити всього 35% голосів виборців.

Найбільшими переможцями натомість стануть "Зелені" та ультраправа "Альтернатива для Німеччини" з 16% та 12-13% відповідно.

Вважається, що вибори 14 жовтня у Баварії матимуть далекосяжні наслідки для національної політики.

Завдяки своїй грубій антиісламській риториці та жорсткій критиці міграційної політики Меркель "Альтернатива для Німеччини" вперше увійде в регіональний парламент Баварії.

ХСС втрачала абсолютну більшість у баварському парламенті лише одного разу з 1954 року – коли у 2008 році партія втратила два місця. Її частка у голосуванні, як правило, близька до 50% і за 64 роки не падала нижче 43%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.