Баварська поліція почала здійснювати контроль на кордоні з Австрією

Середа, 18 липня 2018, 19:48

Після тривалої дискусії між федеральною владою Німеччини і владою Баварії баварська поліція почала в середу, 18 липня, здійснювати контроль на кордоні між ФРН та Австрією.

Про це повідомляє DW.

Вибіркові перевірки, які будуть проходити щогодини на різних ділянках, повинні доповнити роботу постійних контрольно-пропускних пунктів на трьох прикордонних переходах, повідомляє агентство dpa.

У співпраці з федеральною владою Баварія забезпечить надійність кордонів і прикордонних територій, заявив прем'єр-міністр цієї землі Маркус Зьодер. До прикордонного контролю залучені 500 службовців земельної поліції.

Повноваження прикордонників влади Баварії погодили з урядом ФРН всього кілька днів тому. У підсумку співробітники прикордонної поліції можуть проводити перевірки на кордоні з Австрією лише з дозволу федеральної влади або за її розпорядженням. Діяти на власний розсуд їм заборонено.

Зокрема, баварські прикордонники не мають права відмовляти будь-кому у в'їзді до Німеччини і відправляти їх назад в Австрію. Охорона зовнішніх кордонів залишається обов'язком федеральної влади.

Раніше влада Німеччини та Австрії домовилися посилити боротьбу проти злочинності і нелегальної міграції. З 1 червня співробітники федеральної поліції ФРН і Австрії, а також баварської земельної поліції почали спільне посилене патрулювання в прикордонних областях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.