Австрія не підпише глобальну міграційну угоду ООН слідом за США і Угорщиною

Середа, 31 жовтня 2018, 13:28

Австрія не підпише у грудні глобальну міграційну угоду Організації Об'єднаних Націй, приєднавшись до спротиву Сполучених Штатів та Угорщини.

Відповідне рішення сьогодні ухвалив австрійський уряд, повідомляє Die Presse.

Уряд Австрії не відправлятиме представника на конференцію в Марракеш, де ця угода буде офіційно формалізована 10 і 11 грудня. Пізніше на голосуванні у Генеральноій Асамблеї ООН Австрія планує утриматися та висловити свою занепокоєність у спеціальній заяві.

"Ми дуже критично розглядаємо деякі пункти міграційного пакту, такі як змішування пошуку захисту з трудової міграцією", - заявив канцлер Австрії Себастьян Курц.

Не приєднуючись до пакту, Австрія таким чином може запобігти будь-яким можливим зобов'язанням за міжнародним правом. "Це забезпечить, що Австрія сама вирішуватиме в майбутньому, кому буде дозволено іммігрувати, а кому - ні", - сказав Курц.

У 2016 році Генасамблея ООН схвалила політичну декларацію, відому як Нью-Йоркська декларація, в якій члени асамблеї погодилися впродовж двох років провести переговори щодо пакту про безпечну, впорядковану і регулярну міграцію.

34-сторінковий договір про міграцію викладає загальний підхід до міжнародної міграції і включає в себе 23 завдання, спрямовані на покращення організації потоків біженців та точніше визначення їхніх прав. Країни-учасниці погоджуються, наприклад, обмежувати тиск на країни з багатьма мігрантами та сприяти самозабезпеченню новоприбулих.

Австрійській уряд у своїй заяві пояснив, що не погоджується із 17 пунктами договору ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."