Brexit: Лондон розраховує досягти угоди з ЄС до 21 листопада

Середа, 31 жовтня 2018, 18:53

Британський міністр з питання Brexit Домінік Рааб розраховує, що угода з ЄС про вихід Великої Британії буде затверджена до 21 листопада.

Про це повідомляє телеканал Sky News, посилаючись на лист Рааба до голови парламентського комітету у справах Brexit.

"Я буду радий надати дані комітету, коли оформлення угоди буде завершено, і в даний час я очікую, що це станеться 21 листопада", - йдеться в листі.

"Ми вирішили більшість питань, і ми разом будуємо те, як повинні виглядати майбутні відносини і домоглися реального прогресу", - додав він.

Раніше міністр припускав, що кінець листопада є крайнім терміном для досягнення угоди через "практичні терміни проходження через наше законодавство".

Джерело в британському уряді також підтвердило, що Лондон сподівається на те, що угода дійсно буде затверджена до 21 листопада, а лідери ЄС підпишуть її на саміті в середині грудня.

Нагадаємо, канцлер казначейства Британії Філіп Геммонд заявивй, що Лондон домовиться про Brexit-угоду з ЄС, проте переговори вже не принесуть "ідеальних домовленостей".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.