Нідерланди назвали імена висланих співробітників ГРУ РФ

фото
Четвер, 4 жовтня 2018, 14:15

Міністерство оборони Нідерландів оприлюднило імена висланих з країни співробітників ГРУ РФ, яких Амстердам підозрює у спробі кібератаки на сервери Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ).

Про це повідомляє NOS.

Згідно з даними, які розкрила міністр оборони Нідерландів Анк Бейлевелд, це Алексєй Моренец 1997 року народження, Євгеній Серебряков (1981), Олег Сотников (1972) і Алексєй Мінін (1972). 

 
Цих чотирьох російських офіцерів депортували з Нідерландів

Голландська розвідка MIVD запобігла кібератаці проти ОЗХЗ ще 13 квітня, того ж дня з Нідерландів були вислані четверо офіцерів російської розвідки. Як зазначається, лептоп одного з росіян був прив’язаний до серверів у Бразилії та Малайзії. Міністр оборони Нідерландів заявила, що горда роботою національних спецслужб, і закликала Росію припинити таємні кібероперації.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.