Компанія Олени Громницької інформуватиме про євроінтеграцію за гроші уряду

Четвер, 4 жовтня 2018, 17:29

Організація колишнього прес-секретаря Леоніда Кучми Олени Громницької виграла тендер на проведення інформаційної кампанії щодо євроінтеграції України. 

Про це повідомляє "Детектор медіа".

"Держкомтелерадіо має намір укласти угоду з ТОВ "Український інститут розвитку медіа" на проведення інформаційної кампанії щодо євроінтеграції України. Вартість послуги –2 млн 987 тис. 654 грн", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відкриті торги проводились за допомогою системи ProZorro.

Власницею ТОВ "Український інститут розвитку медіа" є Олена Громницька, в минулому прес-секретар Леоніда Кучми, шеф-редактор журналу "Профіль", президент холдингу "Главред-медіа", керівниця холдингу "Сьогодні мультимедіа", співвласниця інтернет-видання "Реаліст".

Проведення кампанії щодо євроінтеграції заплановано на жовтень-грудень 2018 року. Кампанія передбачає створення і трансляцію циклів тематичних теле- і радіопередач, виготовлення тематичної інформаційної продукції (відео-, візуальної, друкованої) та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних ЗМІ, у соціальних мережах, громадських місцях.

Держкомтелерадіо оголосив про тендерну закупівлю послуг щодо євроінтеграції України у вересні 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?