У Німеччині галас через створення єврейської групи в ультраправій партії

Понеділок, 8 жовтня 2018, 12:01

Єврейські члени ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) вирішили створити єврейську групу в рамках партії. Цей крок викликав різке засудження з боку інших євреїв.

Про це пише AP.

Дев'ятнадцять осіб приєдналися до нової групи "Євреї в AfD", повідомляють місцеві ЗМІ.

Провідний член групи, Вольфганг Фуль, розповів, що в новій групі можуть брати участь лише члени AfD, які є етнічними євреями або сповідують іудаїзм.

Близько 250 осіб у Франкфурті протестували проти створення єврейської групи у AfD. Критики називають рішення AfD PR-трюком правих.

Сімнадцять єврейських організацій зробили спільну заяву про те, що AfD є антисемітською партією.

"Альтернатива для Німеччини" прийняла деяких єврейських членів, відомих риторикою проти мусульманських іммігрантів.

"AfD є єдиною партією в Німеччині, яка робить антисемітизм з боку мусульман актуальною темою", - заявив єврей і член-засновник єврейської групи у AfD Дімітрій Шульц.

Єврейські організації кажуть, що вимога AfD про заборону кошерного вбивства тварин та обрізання хлопчиків суперечить їхнім релігійний традиціям та загрожує їхнім правам в Німеччині. Також вони скаржаться на антисемітські вислови членів партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.