Bild: останній нащадок Гітлера схвалює Меркель і не любить Трампа

Понеділок, 8 жовтня 2018, 18:09

Внучатий племінник Адольфа Гітлера Александр позитивно відгукується про політику Ангели Меркель і негативно оцінює Дональда Трампа.

Про це пише німецьке видання Bild, кореспондент якого відвідав останніх нащадків нацистського лідера, які живуть у США.

Троє чоловіків, які сьогодні проживають на Лонг-Айленді, є внучатими племінниками Адольфа Гітлера. Гітлери змінили прізвище ще в 1946 році, тому про їхню присутність у місті не знає майже ніхто.

Адольф Гітлер був дядьком їхнього батька Вільяма Патріка Гітлера. Він виїхав до США у 1939 році, де у рядах ВМФ воював проти Німеччини. Після війни переїхав на Лонг-Айленд. Видання пише, що Вільям Патрік боявся помсти нацистів, оскільки Гітлер ненавидів свого племінника.

Двоє братів – Браян та Льюіс – відмовилися спілкуватись із журналістом. Третій, Александр, коротко відповів на питання про політику німецького і американського лідерів. Спілкувалися через двері із москітною сіткою.

 
Фото: Bild

"Вона мені подобається. Вона хороша. Вона здається розумною та освіченою", - оцінив німецьку канцлерку Ангелу Меркель внучатий племінник Адольфа Гітлера. За його словами, у сфері міграційної політики Меркель "знає, що потрібно робити".

Ставлення до президента США у Александра зовсім протилежне. "Він однозначно не у списку моїх фаворитів", - сказав він. Як відзначає Bild, всі троє братів є переконливими республіканцями.

"Щось із того, що говорить Трамп, є цілком нормальним. Але здебільшого… Мені не подобається те, як він себе веде. І ще: я не люблю брехунів", - додав Александр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.

Афганський колапс: що впливає на позицію Заходу щодо визнання уряду талібів

Який курс оберуть західні країни щодо захопленого Афганістану і, зокрема, нового уряду, сформованого талібами?