Додон: "ніякої НАТО" в Молдові не буде, це принципова позиція

Четвер, 1 листопада 2018, 13:22

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що у Молдові не може бути НАТО, а нейтральний статус є принциповою позицією країни.

Про він сказав в інтерв'ю ТАСС.

"Цей нейтральний статус у військовому плані - принциповий. Ніякої НАТО в Молдові не повинно бути, це принципова позиція як мінімум двох третин громадян Республіки Молдова", - зазначив він.

"Ми не можемо собі дозволити дружити з кимось проти когось. Це повинно бути зрозуміло всім. Я говорю і на просторі СНД, і в Брюсселі, що ми будемо дружити і з Заходом, і з Росією, але дружити з Європою, Америкою проти Росії ми не будемо. Це нам не потрібно", - підкреслив Додон.

Президент Молдови Ігор Додон – жорсткий противник потенційної присутності НАТО в Молдові. Раніше він заявляв, що захистить країну від появи баз Альянсу.

У грудні минулого року у Кишиневі відбулося відкриття нового офісу зв'язку НАТО. Додон назвав відкриття офісу загрозою нацбезпеці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"