Член угорського "Йоббіка" приїхав "спостерігачем" на Донбас, посол вимагає реакції

Вівторок, 13 листопада 2018, 08:13

Посол України в Угорщині Любов Непоп закликала Будапешт відреагувати на участь у "спостереженні" за фейковими "виборами" на Донбасі члена угорської партії "Йоббік" Гергьо Тамаша Шаму.

Свій заклик дипломат оприлюднила у понеділок ввечері на сторінці у Facebook.

Гергьо Тамаш Шаму – представник обласної ради Бекеш у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи від партії "Йоббік".

 

"Ми високо цінуємо підтримку Угорщини в питанні відновлення територіальної цілісності та миру в Україні. Такі ж дії окремих "політиків" заслуговують на суворе засудження і належну реакцію з тим, щоб запобігти їх повторенню", - зауважила Непоп.

Посол відзначила, що "така поведінка в гонитві за популярністю, забуваючи про майже щоденні втрати від триваючої російської агресії серед українських громадян, в тому числі угорської національності, не лише порушує українські закони та міжнародні правові норми, а і просто глибоко аморальна".

Непоп повідомила, що у зв'язку з участю угорського політика у "спостереженні" за "виборами" вона  звернулася до голови партії "Йоббік", обласної ради Бекеш та Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua