У Британії розслідують ймовірні антисемітські злочини членів Лейбористської партії

П'ятниця, 2 листопада 2018, 13:11

Поліція Лондона відкрила кримінальне розслідування у зв'язку з можливими антисемітським злочинами на ґрунті ненависті від представників Лейбористської партії Британії.

Про це заявила начальник лондонської поліції Крессіда Дік, повідомляє ВВС.

За її словами, офіцери поліції оцінюють низку онлайн-матеріалів, тому що "можливо, було скоєно злочин".

Раніше британські ЗМІ опублікували внутрішній документ лейбористів, в якому докладно представлені 45 справ, в тому числі повідомлення, що публікуювалися членами партії в соціальних мережах.

За словами глави поліції, вони зобов'язані проводити оцінку таких матеріалів, але вона підкреслила, що розслідування не ведеться проти Лейбористської партії в цілому.

"Ми оцінювали матеріал, який був переданий мені близько двох місяців тому, і зараз ми вивчаємо деякі з цих матеріалів, тому що, схоже, злочин було скоєно", - сказала Дік.

Заступник лідера лейбористів Том Уотсон сказав, що він "не здивувався" цим твердженням, і заявив, що будь-хто, хто демонструю таку поведінку, повинен відповісти "в повну силу закону".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.