Голова МЗС Німеччини: Росія не повинна порушувати суверенітет своїх сусідів

Вівторок, 27 листопада 2018, 11:31

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас у вівторок закликав Москву відновити дотримання міжнародного права та поважати територіальний суверенітет сусідніх країн.

Про це пише Reuters.

Уряд Німеччини раніше заявив, що Росія 25 листопада невиправдано застосувала силу проти українських суден в районі Керченської протоки. Берлін закликав Росію повернути українські кораблі та звільнити захоплених моряків.

"Метою має бути те, щоб Росія знову дотримувалася міжнародних правил і не порушувала територіального суверенітету своїх сусідів", - сказав Маас у своїй промові в Берліні.

Для досягнення цієї мети Німеччина і її європейські союзники потребують чітких принципів та "справжнього діалогу" щодо спільної безпеки в Європі, додав Маас.

Нагадаємо, Україна закликала Європейський Союз і держави-члени відреагувати на використання сили Росією в Керченській протоці новою хвилею санкцій.

Голова комітету німецького Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген заявив, що Європі, можливо, доведеться посилити санкції проти Москви після захоплення українських суден.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?