Україна звернулася до ЄС щодо нових санкцій проти Росії

Понеділок, 26 листопада 2018, 00:24

Україна закликає Європейський Союз та держави-члени відреагувати на використання сили Росією у Керченській протоці новою хвилею санкцій.

Про це повідомив посол України в ЄС Микола Точицький у своєму  Twitter.

"Росія атакує Україну і здіймає нову хвилю військової агресії проти України в Керченській протоці та Азовському морі.  Три українські кораблі захоплені. Шестеро українських військовослужбовців поранені. ЄС має діяти рішуче і різко", -  заявив посол.

Він закликав главу дипломатії ЄС  Федеріку Могеріні підняти це питання на засіданні ради закордонних справ цього понеділка.

"Ми закликаємо ЄС та держави-члени рішуче відреагувати на кричуще використання військової сили Росією в Азовському морі. Що ще має зробити Росія, щоб спровокувати різку і рішучу відповідь з боку міжнародної спільноти?

Нам потрібні нові санкції проти Росії. Ми повинні зупинити війну Кремля проти України", - заявив Точицький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.