У Греції після хвилі критики звільнили з тюрми прибиральницю, засуджену на 10 років

Середа, 28 листопада 2018, 19:36

У Греції звільнили з в'язниці прибиральницю дитячого садка, засуджену до 10 років за підробку документів про початкову освіту, після хвилі критики в суспільстві.

Про це повідомляє Protothema.

53-річна жінка влаштувалася на роботу в муніципальний дитячий сад міста Волос в 1996 році, вказавши, що вона закінчила 6 класів початкової школи - це мінімально необхідна освіта для роботи в держустанові.

 

Однак проведена в 2014 році перевірка показала, що прибиральниця підробила сертифікат і насправді вона закінчила 5 класів. Жінку звільнили і звинуватили в шахрайстві і підробці документів.

Суд першої інстанції засудив її до 15 років в'язниці. Апеляційний суд знизив покарання до 10 років. Судді обґрунтували своє рішення тим, що жінка нанесла значні збитки державі, оскільки 18 років незаконно отримувала зарплату.

Ця історія викликала хвилю обурення в Греції через надмірної суворості вирок. Сьогодні Верховний суд прийняв рішення звільнити засуджену з в'язниці в Фівах, де вона пробула місяць, на час розгляду апеляційної скарги.

Після виходу з в'язниці жінка подякувала журналістам, які розповіли її історію і допомогли звільненню.

"Я була в шоці, я не очікувала, що це станеться зі мною. Я сказала "так", я заплачу за злочин, але не за таким вироком, і я дякую прокурору Верховного суду, який переглянув мою справу", - сказала вона.

"Я дякую всім людям, які морально підтримали мене, які вибачили мене за вчинений злочин, і зрозуміли, чому я це зробила. Я робила це не для того, щоб отримати багатство, будинок або щось ще. Я зробила це для своїх дітей", - додала вона.

ЗМІ відзначають, що після виходу з в'язниці пригоди жінки не закінчаться, адже вона залишилася без роботи, а через вирок і без соцстрахування, так як весь її робочий стаж анулювали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: