Норвегія: екс-міністра звинуватили у сексуальному насильстві над трьома шукачами притулку

Четвер, 29 листопада 2018, 11:06

Колишнього норвезького міністра рибної промисловості звинуватили у сексуальному насильстві стосовно трьох шукачів притулку.

Про це прокурори заявили в середу, пише NRK.

Свейн Людвігсен був міністром рибальства у період з 2001 по 2005 рік. Його злочини почалися 2011 року, вважають прокурори, які стверджують: Людвігсен, будучи головою регіону Тромсе на півночі Норвегії, переконав трьох дорослих осіб, що через свою посаду він може надати їм помешкання та дозволи перебування у країні.

"Органи прокуратури звинувачують колишнього політика у сексуальному насильстві над трьома людьми", - заявив на прес-конференції прокурор Тор Борг Нордме.

"Ми подали звинувачення, тому що ми вважаємо, що існує зв'язок між владною посадою відповідача та жертвами", - додав Нордмо.

Троє шукачів притулку були набагато молодшими, ніж Людвігсен, якому 72 роки, і один з них має легку розумову ваду. Відповідно до звинувачень, насильство відбувалося в будинку екс-міністра, готельних номерах та урядовому офісі між 2011 і 2017 роками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.