У Баварії домовилися про формування коаліції

Субота, 3 листопада 2018, 11:38

Через кілька тижнів після виборів до ландтагу Баварії Християнсько-соціальний союз (ХСС) і "Вільні виборці" домовилися створити правлячу коаліцію.

Про це повідомили баварський прем'єр-міністр, представник ХСС Маркус Зедер і голова "Вільних виборців" Губерт Айвангер, повідомляє Deutsche Welle.

Розкривати подробиці угоди ні Зедер, ані Айвангер не стали.

Очікується, що обидві партії на засіданнях 4 листопада схвалять рішення про коаліційний союз, 5 листопада буде підписано відповідну угоду, а ще через добу ландтаг переобере Зедера на посаду прем'єра.

На виборах в земельний парламент Баварії 14 жовтня партія ХСС здобула найгірші результати з 1950 року, набравши лише 37,6% голосів і втративши абсолютну більшість. Друге місце посіла партія Зелених, на третьому опинилися ідеологічно близькі до ХСС "Вільні виборці". Відразу після виборів Зедер і лідер ХСС Горст Зеегофер оголосили, що для них найкращий союз саме з "Вільними виборцями".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.