Групова стрілянина у Швеції: 7 поранених та дюжина затриманих

Неділя, 4 листопада 2018, 15:55

Семеро людей були поранені і 12 затримані в ході стрілянини, ймовірно пов'язаної з членами байкерського клубу "Янголи пекла", поблизу другого за величиною міста країни Гетеборга.

Про це повідомила поліція Швеції, пише Associated Press.

Поліцейські патрулі в суботу ввечері були викликані у невелике промислове місто Мьольнлюкке на південний схід від Гетеборга, де вони виявили кілька поранених після стрілянини за межами розважального закладу, де відбувалась вечірка.

Поліція заявила, наразі не зрозуміло,які події призвели до стрілянини. Інцидент розслідується як замах на вбивство.

Згідно з інформацією видання Goteborgs-Posten, кілька поранених мають зв'язки з байкерським клубом "Янголи пекла", який звинувачують у торгівлі наркотиками, рекеті, торгівлі краденим.

Влада Швеції заявляє, що за останні кілька років в країні спостерігається зростання активності в сфері організованої злочинності. Кілька значних стрілянин відбулися у трьох найбільших містах: Стокгольмі, Гетеборзі і Мальме.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.