Суд зобов’язав бельгійського монарха пройти тест на батьківство

Понеділок, 5 листопада 2018, 15:12

Апеляційний суд Брюсселя постановив, що монарху Альберту ІІ протягом трьох місяців належить пройти тест на встановлення батьківства на вимогу його ймовірної позашлюбної дочки, художниці Дельфіни Боель.

Про це повідомляє RTBF.

Суд також оголосив, що Жак Боель за законом не є батьком Дельфіни Боель. Сама вона стверджує, що насправді є донькою колишнього короля.

Жінка розпочала процес доведення батьківства монарха у суді в 2013 році, однак суд першої інстанції відхилив її вимогу. Після цього Боель подала апеляцію.

Конституційний суд Бельгії в лютому 2016 року ухвалив, що ймовірна позашлюбна дочка Альберта ІІ, який передав престол своєму старшому синові принцу Філіпу, має право домагатися встановлення батьківства.

Між тим, адвокат монарха стверджує, що Альберт ІІ має право відмовитися від проходження тесту на батьківство і справу передадуть до касаційного суду.

У разі ж встановлення спорідненості, Дельфіна Боель зможе претендувати на привілеї, належні членам королівської сім'ї.

Альберт ІІ був королем Бельгії з 1993 по 2013 роки. У 2013 році він відрікся від престолу на користь свого сина, зберігши за собою титул монарха.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.