Порошенко про вибори в США: Україна високо цінує двопартійну підтримку

Середа, 7 листопада 2018, 11:44

Президент України Петро Порошенко прокоментував результати проміжних виборів у США, відзначивши підтримку України з боку двох провідних американських партій.

Про це він сказав під час виступу на міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед", яка проходить в Києві.

"Користуючись нагодою і знаючи, скільки уваги прикуто до проміжних виборів в США, хочу сказати, що ми дуже високо цінуємо тверду двопартійну підтримку Україну, і в Палаті представників, де перемогли демократи, і в Сенаті, де перемогли республіканці", - сказав Порошенко.

"Це та потужна основа, на яку надійно спирається наше партнерство, в тому числі в питання відсічі російському агресору", - додав він.

Нагадаємо, за результатами проміжних виборів в США Республіканська партія Дональда Трампа  втратила більшість у Палаті представників  - нижній палаті Конгресу.

В той же час, Республіканська партія зберігає контроль у верхній палаті американського парламенту - Сенаті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.