Естонські депутати закликали не пускати в ЄС 4 чиновників РФ через події на Азові

Вівторок, 18 грудня 2018, 18:14

Троє естонських депутатів - Андрес Херкель (Вільна партія), Хенн Піллуаас (EKRE) і Март Нутть (Isamaa) - внесли в парламент документ, покликаний заборонити в'їзд до Естонії і країн Шенгену чотирьом громадянам РФ, які, за даними естонських політиків, причетні до атаки на українські кораблі в Керченській протоці, або ж активно підтримують агресію.

Про це пише ERR.

Серед запропонованих осіб - Василій Піскарьов (очолює комітет Держдуми з безпеки та протидії корупції), Алексєй Пушков (голова комісії з інформаційної політики Ради Федерації РФ). Генерал Владімір Кулішов (перший заступник керівника ФСБ і начальник прикордонної служби ФСБ), контр-адмірал Сергєй Станкевич (начальник прикордонного управління ФСБ Криму і Севастополя).

"Це люди, які заохочують і активно підтримують агресію проти українських баз в Керченській протоці. Їхня присутність на території Естонської Республіки або країн Шенгенської конвенції загрожує безпеці держав, а тому - небажана", - зазначив Херкель.

Якщо Рійгікогу підтримає ініціативу, то уряду зроблять пропозицію запровадити особисті санкції проти зазначених осіб, зокрема встановити заборону на в'їзд.

Нагадаємо, російська влада 6 червня оголосили про те, що ввела заборону на в'їзд до країни відносно 20 "налаштованих по-русофобському" політичних і громадських діячів Естонії.

Зроблено це було у відповідь на встановлення Естонією заборони на в'їзд 49 громадянам Росії з так званого списку Магнітського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua