Естонія виступає за персональні санкції через агресію в Керченській протоці - прем'єр

Вівторок, 11 грудня 2018, 15:22

Естонія виступає за додаткові санкції у зв'язку з захопленням Росією українських суден у Чорному морі.

Про це 11 грудня заявив прем'єр-міністр Юрі Ратас, пише ERR.

"Естонія вважає правильними додаткові санкції. Держави, які вважають правильним розширення санкцій, і Естонія, звичайно, готові до проведення дискусії з цього питання. Але чи будуть вони розширені - зараз говорити рано", - сказав він.

За словами голови уряду, нові санкції необхідно спрямувати на конкретних осіб. "Питання в тому, чи є можливість, щоб це дійсно були реальні особи. Співробітники зовнішньополітичної служби працюють, щоб це з'ясувати. Але рано говорити, чи підтримують це всі 28 держав", - сказав Ратас.

Київ пропонує ЄС запровадити персональні санкції проти російських військових, які брали участь в актах агресії проти України, обмежити можливості російських азовських портів та інші.

Загалом близько десяти держав-членів Євросоюзу підтримують додаткові санкції проти Росії за її агресію в районі Керченської протоки.

Питання запровадження нових санкцій мають з'ясувати 14 грудня в Брюсселі на саміті лідерів країн-членів ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?