Меркель закликала досягати цілей Німеччини, враховуючи інтереси інших

Понеділок, 31 грудня 2018, 11:20

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель у своєму новорічному зверненні, що транслюватиметься по телебаченню ввечері в понеділок, 31 грудня, закликала жителів Німеччини до єднання і уваги до інтересів інших.

"Ми зможемо впоратися з викликами нашого часу, тільки якщо будемо триматися разом і працювати з іншими понад кордонами", - цитує канцлерку Deutsche Welle.

У досягненні своїх власних інтересів слід "враховувати інтереси інших", зазначила Меркель, в цьому полягає "урок двох світових воєн".

Серед найважливіших проблем, з якими зіткнулася країна, Меркель згадала боротьбу зі зміною клімату, "приведення до ладу" потоків міграції та боротьбу з міжнародним тероризмом. У Раді Безпеки ООН, місце в якій Німеччина отримує на два роки, країні доведеться зіткнутися з глобальними завданнями, підкреслила канцлерка.

Меркель також прокоментувала і своє рішення не посідати більше політичних постів після завершення цього терміну на посаді канцлерки ФРН. "Демократія живе змінами, всі ми підвладні часу", - підкреслила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua