ЄС оприлюднив пропозиції для торговельних переговорів із США

П'ятниця, 18 січня 2019, 16:36

Європейський Союз оприлюднив свої плани щодо переговорів про угоди про вільну торгівлю зі Сполученими Штатами, що є частиною зусиль, спрямованих на запобігання торговельної війни з президентом США Дональдом Трампом.

Пропозиції опубліковані на сайті Єврокомісії.

"Європейська комісія ухвалила пропозиції щодо проведення переговорів щодо торговельних переговорів із Сполученими Штатами: одна стосується оцінки відповідності, щоб компаніям було легше довести, що їх продукція відповідає технічним вимогам по обидві сторони Атлантики, а друга - скасування тарифів на промислові товари", - йдеться у повідомленні.

Держави-члени ЄС тепер повинні дати згоду на пропозиції до початку переговорів.

"Сьогоднішнє оприлюднення наших проектів директив щодо переговорів є частиною виконання липневої спільної заяви президентів Юнкера і Трампа. Ці дві запропоновані директиви про переговори дадуть змогу Комісії працювати над усуненням тарифів і нетарифних бар'єрів для трансатлантичної торгівлі промисловими товарами", - сказала єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем.

Минулого року Трамп наклав тарифи на імпорт металів як частину свого протекціоністського бачення США. Брюссель відреагував контр-тарифами на більш ніж $3 мільярди в експорті, на такі товари як бурбон, джинси та мотоцикли Harley-Davidson.

У липні Трамп і президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер погодилися на нові торгівельні переговори і домовилися не встановлювати додаткових тарифів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua