Мальта, Кіпр та Хорватія лідирують в ЄС за часткою іноземних туристів

Середа, 23 січня 2019, 14:57

Мальта, Кіпр та Хорватія увійшли до трійки лідерів країн ЄС за часткою ночівель туристів з інших країн.

Про це повідомляє Croatia Week.

Найбільшу частку ночівель, які нерезиденти країни провели у туристичних апартаментах (готелях, хостелах, квартирах тощо), було зареєстровано на Мальті (96% від загальної кількості). Далі йдуть Кіпр (95%), на третьому місці - Хорватія (93%).

У країнах-членах ЄС найбільшу частку ночівель резидентів цих країн зафіксовано в Румунії (81% від загальної кількості), Польщі (80%), Німеччині (79%) та Швеції (74%).

У 2018 році кількість ночівель, проведених у туристичних апартаментах ЄС, сягнула понад 3,1 млрд осіб, що на 2,2% більше порівняно з 2017 роком.

Кількість ночей, проведена у туристичному житлі в 2018 році, зросла майже у всіх державах-членах ЄС. Причому найбільше зростання спостерігалося в Латвії (+ 8,3%), Литві (+ 7,7%) та Мальті (+ 6,5%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.