Посол США в ЄС: користувачам слід уникати Huawei

Четвер, 31 січня 2019, 18:33

Сполучені Штати хочуть спонукати людей обирати західні продукти замість техніки китайської компанії Huawei.

Про це заявив посол США в Європейському Союзі Гордон Сондланд, пише Reuters.

"США дуже підтримують заохочення не купувати будь-які китайські цифрові продуктів, які пов'язані з потенційними наслідками для національної безпеки, і відвертають людей від Huawei в бік західних продуктів - це наш бажаний результат", - зазначив Сондланд.

Відповідаючи на запитання про те, яку саме загрозу безпеці становлять продукти Huawei, він сказав: "Є багато доказів, більшість з яких класифікована".

За даними агентства, Європейський Союз розглядає пропозиції, які фактично запровадять заборону на використання обладнання Huawei Technologies у мобільних мережах 5G з міркувань безпеки.

Низка держав, зокрема США, Канада, Австралія, Велика Британія та Японія, наклали значні обмеження на Huawei і ZTE (Норвегія, Польща і Німеччина також розглядають подібні кроки) через побоювання, що використання продукції компаній зробить їхні мережі вразливими для проникнення та шпигунства ззовні.

Техніка Huawei нібито має "чорні двері", які дають китайським спецслужбам доступ до зашифрованих даних пристроїв, хоча Пекін це заперечує. У Єврокомісії переконані, що китайські компанії виробляють чіпи, які можуть бути використані "для отримання наших секретів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.