Кіпр посилив правила продажу паспортів багатим іноземцям

Четвер, 14 лютого 2019, 10:00

Кіпр посилив правила своєї прибуткової програми "золотих паспортів", яка надає документи заможним іноземним інвесторам,

Про це повідомляє AP.

Тепер программа виключатиме заявників, які отримували відмову в іншій країні ЄС.

ЄС опублікував у минулому місяці доповідь, що попереджає Кіпр та інші країни про підвищення якості перевірок перед видачею паспортів через побоювання, що громадяни придбали їх для відмивання грошей та податків.

Згідно з правилами кіпрської програми, інвестори повинні вкласти мінімум 2 мільйони євро у нерухомість або у кіпрський бізнес.

Міністр закордонних справ Харріс Георгіадес повідомив, що відтепер заявники, які хочуть кіпрський паспорт, будуть перевірені міжнародним агентством і повинні мати візу, яка дозволяє подорожувати в межах ЄС.

Георгіадес повідомив, що Кіпр надав паспорти 1864 іноземним інвесторам з 2013 року. Програма складала 1,2% валового внутрішнього продукту Кіпру за останні три роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.