Спільна операція Іспанії і Португалії: вилучили 3 тонни кокаїну, затримали 8 українців

фото
П'ятниця, 15 лютого 2019, 14:24

Іспанія і Португалія провели спільну поліцейську операцію, в результаті якої вилучили понад 3 тонни кокаїну і затримали 11 підозрюваних, вісім з них - громадяни України.

Про це повідомляють прес-служби іспанської поліції та Цивільної гвардії.

Розслідування тривало 15 місяців і призвело до вилучення в морі 3,3 тонн кокаїну з Південної Америки загальною вартістю близько 100 мільйонів євро.

 
Фото guardiacivil.es

У заяві поліції йдеться, що наркотик прямував до Іспанії і був знайдений на кораблі, який затримали сили безпеки Португалії в Атлантиці, в 150 милях від португальського узбережжя.

Влада вважає, що група використовувала вантажні судна для перевезення кокаїну в Європу. Наркотик, як правило, у нейтральних водах перевантажували на менші швидкісні човни за допомогою суднового крана.

Поліція повідомляє, що під час операції затримали 11 осіб, серед яких вісім українців, грузин, голландець і француз. Операція проводилася 29 січня, але про її результати офіційно повідомили тільки сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.