Уряд Іспанії представив стратегію боротьби зі змінами клімату

П'ятниця, 22 лютого 2019, 17:32

Уряд Іспанії у п’ятницю, менш ніж за два тижні до розпуску парламенту напередодні дострокових виборів, представив проект пропозицій боротьби зі зміною клімату.

Про це повідомляє Reuters.

До пакету пропозицій входять законопроект і національний план, який всі країни ЄС повинні передати в Брюссель, а також стратегія компенсації від втрат робочих місць в забруднюючих галузях.

Прем'єр-міністр Педро Санчес заявив на цьому тижні, що має намір зробити Іспанію країною з нульовим викидом двоокису вуглецю до 2050 року.

Згідно з новим законом, до 2040 року всі нові автомобілі у країні повинні бути з нетоксичними викидами.

З моменту приходу до влади минулого літа правлячі соціалісти підкреслювали свої "зелені амбіції", обіцяючи підтримку виробництва відновлюваної енергії і вживаючи заходи, спрямовані на зниження цін на електроенергію.

Але давно обіцяний законопроект надійшов до парламенту за два місяці до дострокових виборів 28 квітня, тож є сумнів, що депутати встигнуть його схвалити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.