Уряд Іспанії представив стратегію боротьби зі змінами клімату

П'ятниця, 22 лютого 2019, 17:32

Уряд Іспанії у п’ятницю, менш ніж за два тижні до розпуску парламенту напередодні дострокових виборів, представив проект пропозицій боротьби зі зміною клімату.

Про це повідомляє Reuters.

До пакету пропозицій входять законопроект і національний план, який всі країни ЄС повинні передати в Брюссель, а також стратегія компенсації від втрат робочих місць в забруднюючих галузях.

Прем'єр-міністр Педро Санчес заявив на цьому тижні, що має намір зробити Іспанію країною з нульовим викидом двоокису вуглецю до 2050 року.

Згідно з новим законом, до 2040 року всі нові автомобілі у країні повинні бути з нетоксичними викидами.

З моменту приходу до влади минулого літа правлячі соціалісти підкреслювали свої "зелені амбіції", обіцяючи підтримку виробництва відновлюваної енергії і вживаючи заходи, спрямовані на зниження цін на електроенергію.

Але давно обіцяний законопроект надійшов до парламенту за два місяці до дострокових виборів 28 квітня, тож є сумнів, що депутати встигнуть його схвалити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?