Уряд Британії визнав участь спецпідрозділів у боях проти ІДІЛ в Сирії

Неділя, 24 лютого 2019, 13:59

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що британські спецпідрозділи брали участь у війні проти "Ісламської держави" в Сирії.

Про це повідомляє The Times.

Парламент Британіїї у 2015 році затвердив лише проведення авіаударів, а уряд запевняв, що він "не буде розгортати британські війська в наземних бойових операціях всередині Сирії".

Тепер же британський уряд визнав участь у наземних операціях у відповідь на запит інформацію про спецпризначенця сержанта Метта Тонро, який був убитий разом з двома американськими солдатами в Сирії в березні минулого року.

"Британські сили у складі збройних сил інших країн діють так, ніби вони перебувають під командуванням цієї країни", - сказали в міністерстві.

Це дало змогу британським спецслужбам працювати в тісній співпраці з загонами спецпризначення США і флоту.

За останні чотири роки британським солдатам було присуджено більше двох десятків медалей, ймовірно, за участь у юойових діях проти ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.