Іспанія розслідує смерть засновника НТВ

Вівторок, 26 лютого 2019, 12:22

Правоохоронні органи Іспанії розслідують смерть одного із засновників російського телеканалу НТВ Ігоря Малашенка.

Про це повідомило посольство Росії в Мадриді. За інформацією дипломатів, відділення Цивільної гвардії Іспанії у місті Альхесірас підтвердило факт смерті Малашенка і зараз ведеться розслідування обставин смерті.

Один із засновників російської телекомпанії НТВ, медіаменеджер Ігор Малашенко помер 25 лютого на 65-му році життя. Як повідомив "Інтерфаксу" головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Алексєй Венедиктов, він наклав на себе руки.

Втім, дружина покійного журналістка Божена Ринська переконує, що смерть її чоловіка могла настати внаслідок насильницьких дій. "Є підозри, в Іспанії ведеться розслідування", - сказала Ринська, відповідаючи на запитання, чи є підозри в насильницькій смерті Малашенка. Вона додала, що її чоловік не залишив передсмертної записки.

Малашенко залишив Росію у 2000 році та повернувся в країну 2012-го. Восени 2017 року він очолив виборчий штаб Ксенії Собчак на президентських виборах в РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.