ЄС додасть 10 країн до "чорного списку" податкових гаваней - єврокомісар

Вівторок, 12 березня 2019, 10:08

Європейський Союз значно розширить свій "чорний список" податкових притулків, додавши туди британську заморську територію Бермудські острови.

Про це заявив європейський комісар з питань економіки П'єр Московісі, пише Politico.

"Я сподіваюся, що оновлений чорний список, який буде узгоджений Радою з економічних і фінансових питань ЄС, міститиме 15 країн, а оновлений сірий список - 23 країни", сказав Московісі.

Сім країн повинні бути викреслені із сірого списку, оскільки їхні зобов'язання "не були дотримані", зазначив єврокомісар. "Це Аруба, Беліз, Бермуди, Фіджі, Оман, Вануату і Домініка".

До них приєднаються ще п'ять країн, які вперше увійдуть до списку тих, чиї податкові режими, згідно з оцінкою Комісії, погіршилися за останні місяці.

"Барбадос, Об'єднані Арабські Емірати - це все ще обговорюється - і Маршаллові острови", - сказав єврокомісар.

П'ять країн залишаються в чорному списку "тому, що вони не взяли на себе зобов'язань з ЄС" відтоді, коли потрапили до списку податкових оазисів: "Американське Самоа, Гуам, Самоа, Тринідад і Тобаго і Американські Віргінські острови", - додав Московісі.

Нагадаємо, понад 40 євродепутатів підписали лист до Європейській комісії, який містить запитання, чому Росію не внесли до списку країн, що ведуть недостатню боротьбу з відмиванням грошей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua