Країни-донори пообіцяли рекордну суму на допомогу Сирії

П'ятниця, 15 березня 2019, 08:31

Міжнародна спільнота взяла на себе зобов’язання виділити рекордну суму в розмірі більше 8,3 млрд євро для задоволення потреб сирійців і сусідніх країн і відновити підтримку політичного процесу у Сирії.

Про це йдеться у повідомленні Європейської зовнішньополітичної служби за підсумками дводенної конференції, присвяченої Сирії і регіону.

Повідомляється, що майже дві третини фінансових зобов’язань взяли на себе ЄС і держави-члени.

"Ми хочемо, щоб цей конфлікт не був забутий, ми хочемо, щоб народ Сирії не був забутий, в момент, коли міжнародне співтовариство, схоже, думає про це трохи менше. Ми повинні зосередитися на політичному вирішенні конфлікту в Сирії. Він ще не закінчився, людям потрібна наша підтримка", - сказала високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні.

У конференції, яка проходила 12-13 березня взяли участь більше тисячі представників неурядових міжнародних і регіональних організацій, громадянського суспільства Сирії, чиновників ЄС і ООН.

Зазначається, що метою конференції було збереження сирійського питання у топі міжнародного порядку денного.

Конференції вдалося залучити рекордні 6,2 млрд євро на 2019 рік і 2,1 млрд євро на 2020 рік, щод задовольнити потреби сирійців і сусідніх країн.

У зовнішньополітичній службі нагадали, що від 2011 року ЄС і його держави-члени мобілізували на допомогу Сирії понад 17 млрд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".