Латвійський канал потрапив у скандал навколо інтерв'ю для Russia Today

Вівторок, 19 березня 2019, 17:13

Минулого тижня зі студії телеканалу LTV транслювалося інтерв'ю для російського пропагандистського телеканалу Russia Today, хоча керівництво LTV стверджує, що не було поставлене до відома про відповідну домовленість.

Про це повідомляє Lsm.lv.

На своїй сторінці в Facebook служба новин телеканалу пояснила, що LTV дійсно здає в оренду свою техніку і студію, але відбувається це рідко, востаннє - кілька років тому. Перед тим, як прийняти таке рішення про співпрацю, каже керівництво LTV, оцінюється, чи не буде завдано шкоди репутації телеканалу і чи не суперечить проект орендарів цінностям LTV.

 

Оренда приміщення і техніки Russia Today була "неприпустимою", визнав телеканал, зазначивши, що звернувся за поясненнями до відповідального працівника. Щоб запобігти таким випадкам надалі, керівництво LTV обіцяє посилити правила щодо прийняття рішення про оренду майна телеканалу.

Наприкінці січня у Латвії на 3 місяці заборонили "Росія РТР" через антиукраїнську пропаганду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.