Brexit: Брюссель чекає від Лондона нових пропозицій впродовж 48 годин

Четвер, 7 березня 2019, 12:40

Керівництво ЄС дало Лондону 48 годин для того, щоб він представив нові пропозиції для виходу з "глухого кута" щодо Brexit.

Про це повідомило видання The Telegraph.

Європейські чиновники заявили, що працюватимуть усі вихідні без перерви, якщо до вечора п’ятниці отримають "прийнятні ідеї" стосовно "бекстопу" - захисного механізму, який запобігає утворенню жорсткого кордону між Ірландією та Північною Ірландією.

Прем’єр-міністр Великої Британії домагається досягти нових юридично зобов’язуючих домовленостей із Брюсселем щодо цього найбільш суперечливого питання, але наразі ніщо не вказує на близький прогрес.

Британські депутати повинні вдруге проголосувати за угоду про Brexit на наступному тижні. Якщо вони знову відхилять угоду, то у Британії залишається два варіанти: вихід з ЄС без угоди або відтермінування Brexit після запланованої дати 29 березня.

Британська прем’єрка Тереза Мей вважає, що більшість депутатів, які голосували проти її угоди, підтримають її, якщо їй вдасться домовитися з Брюсселем про зміни, що не дозволять Британії залишатись прив'язаною до митних правил ЄС на невизначений термін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua