Аеропорт Манчестера виправив назву Kiev на Kyiv

Четвер, 4 квітня 2019, 18:37

В аеропорту британського міста Манчестер змінили написання назви Києва відповідно до української вимови.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"У відповідь на акцію #CorrectUA, аеропорт Манчестера тільки що повідомив, що, починаючи з сьогоднішнього дня, він буде використовувати правильне написання "Київ" для позначення столиці  України. Прямі рейси з Манчестера до #KyivNotKiev", - йдеться у Тwitter-повідомленні посольства України у Великій Британії.

З учорашнього дня правильну назву української столиці почали вживати і в міжнародному аеропорту Барселони "Ель-Прат".

Нагадаємо, один із найбільших міжнародних аеропортів світу – стамбульський аеропорт імені Ататюрка – почав використовувати англомовне написання українських міст Київ, Харків, Львів та Одеса відповідно до української транслітерації.

Нещодавно аеропорти Будапешта, Таллінна і Вільнюса виправили назву Kiev на Kyiv. Міжнародний лондонський аеропорт Лутон також вживатиме назву Kyiv при зазначенні столиці України. Написання назви української столиці змінили також аеропорти Данії, Ізраїлю, Канади.

У жовтні 2018 року МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ - #KyivNotKiev.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: