Загадкове вбивство з арбалетів у Баварії: знайдені нові жертви

Понеділок, 13 травня 2019, 17:22

Історія загадкового вбивства в Баварії отримала розвиток - після того, як у готелі знайшли тіла трьох убитих із арбалета, вдома однієї з жертв виявили ще два трупи.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

Німецька поліція заявила в понеділок, що знайшла трупи двох жінок у квартирі однієї із трьох жертв, пронизаних арбалетними стрілами і знайденими в суботу у південному місті Пассау.

Читайте також
В Німеччині у готелі знайшли три тіла, пронизані стрілами з арбалета

Представник прокуратури в Пассау сказав, що двох мертвих жінок знайшли в місті Віттінген в північно-західній землі Нижня Саксонія. За словами обвинувачів, одна з жертв у Пассау, 30-річна жінка, жила в Віттінгені.

За словами поліції, особи жінок, знайдених в Віттінгені, та їхній можливий зв'язок з подіями в Пассау ще потрібно встановити.

Про загадкове убивство стало відомо в суботу, коли співробітники невеликого готелю в Пассау знайшли тіла трьох гостей – 53-річного чоловіка та двох жінок - 33 та 30 років. У їхніх тілах були арбалетні стріли.  Тіло чоловіка було знайдене на ліжку, він тримав за руку одну з жінок. Тіло ще однієї жінки лежало на підлозі.

Читайте також
У Лондоні евакуювали стадіон після вистрілу з арбалета

Слідчі спочатку виявили два арбалети, а потім знайшли ще один в сумці. Попереднє розслідування не виявило ознак причетності інших людей до вбивства.

Також залишається незрозумілим, чи знали один одного загиблі. За словами обвинувачів, 53-річний чоловік і 33-річна жінка прибули із землі Рейнланд-Пфальц.

Результати розтину повинні бути відомі у вівторок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua